Spoločnosť Baribal s. r. o. je výrobno-obchodnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu a montáž detského nábytku na mieru určeného pre materské školy a predškolské zariadenia. Ako prvá a jediná firma na trhu sme prešli procesom certifikácie 3D nábytku bez problémov (na prvý krát), čo dokladujeme priloženým certifikátom.

Posledné roky rozširujeme ponuku katalógu Baribal určeného pre materské školy o didaktické hry, hry pre deti, stavebnice, drevené hračky, špeciálny nábytok, detské ihriská ako aj veľa iných výrobkov, ktoré svojim charakterom sú určené k skvalitneniu výchovno-vzdelávacieho procesu v materských školách a pre deti vo veku od 3-7 rokov. Ponúkame najširšiu a cenovo najvýhodnejšiu ponuku viac ako 2000 produktov, ktoré dôsledne vyberáme od renomovaných výrobcov pre tých najdôležitejších ľudí na svete – Vaše deti.

Pre uľahčenie nakupovania sme spustili nový obchod na internete, ktorý je prehľadnejší a kde máme nové tematický rozčlenené časti a aj mnohé doplňujúce informácie k produktom.

Na čo kladieme dôraz? Na Vašu spokojnosť a úsmev Vašich detí! Náš tím pracovníkov vyvíja každodenné úsilie pre uspokojenie Vašich požiadaviek.

Najvýraznejšia zmena nastala v tomto roku, keď sme do nášho sortimentu zaradili kvalitné hračky a didaktické pomôcky, ktorými môžete doplniť čarovný nábytok od firmy Baribal. Prajem Vám pohodlný nákup a príjemne strávený čas s našimi produktmi.

Casino registracia bonus

Aj toto kasíno Vás pri vstupe privíta bonusom. Jedná sa o Registračný bonus vo výške 10 eur. V porovnaní s inými kasínami ide o malú čiastku, ale na druhej strane kasíno nezostalo iba pri vstupnom bonuse ako napríklad iné kasína, ale ponúka viac zaujímavých bonusov. Každý mesiac je pre Vás pripravený Reload bonus. Kasíno Vás tiež odmení za vernosť Vernostným bonusom. Stačí, ak máte svoju obľúbenú hru a vždy, keď uskutočníte stávku, získate body. A stále to nie je všetko. Pretože sú tu ešte aj týždenné bonusy. Napríklad každú stredu na Vás čaká turnaj.

Eduard Lesňák

konateľ